WspółpracaWspółpracaWspółpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, blogerów, stylistów, projektantów i organizatorów.

 Kontakt z nami.


Dla blogerów

Jeśli prowadzisz bloga poświęconego modzie, biżuterii, dodatkom, nowoczesnemu stylowi życia, wystrojowi wnętrz, dekoracjom lub innego napisz do nas. Cały czas poszukujemy osoby chętne do nawiązania współpracy.

 

Dla stylistów, projektantów i organizatorów

Dzięki bogatej ofercie produktów możemy zaproponować współpracę stylistom wielu dziedzin.

Jeśli jesteś stylistą, zajmujesz się metamorfozą i wizerunkiem, pracujesz przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, jesteś projektantem wnętrz, zajmujesz się organizacją ślubów i bankietów, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość otrzymania, wypożyczenia lub zakupu w bardzo korzystnych cenach naszych produktów.

 

 

Dla firm

Jeśli prowadzisz firmę, sklep i chcesz wprowadzić do swojej oferty nasze produkty lub wykorzystać je jako upominki do swoich towarów, skontaktuj się z nami. Jesteśmy bardzo elastyczni, dopasujemy wielkość i częstość zamówień, różnorodność produktów i ich ceny do twoich potrzeb. Jeśli trzeba stworzymy produkt specjalnie dla ciebie, w granicach nawet niewielkiego budżetu.

Jeśli szukasz unikatowych prezentów lub wyjątkowych nagród dla swoich pracowników na pewno znajdziesz u nas produkty, które sprostają twoim oczekiwaniom zarówno wizualnym jak i cenowym.

Oferujemy wyjątkowe produkty, profesjonalną obsługę i ciągłą reklamę oferowanych produktów.

 

CHCESZ BYĆ CZĘŚIĄ NASZEGO BLOGA?

Jeśli jesteś projektantem lub działasz w branży odzieżowej, obuwniczej, kosmetycznej, jesteś stylistą fryzur, paznokci, makijażu, prowadzisz kawiarnie, restauracje, księgarnię lub inne wyjątkowe miejsce, kochasz gotować, podróżować lub po prostu czujesz, że musisz tu być zapraszamy do współpracy. Jesteśmy otwarcie na wszelkie propozycje i pomysły.

Wspólnie stworzymy stylizacje i lifestylowy charakter naszego bloga!